A BL-győztes lányokat ünnepelte a város

Több száz szurkoló várta az Audi Arénában a vasárnap óta ötszörös Bajnokok Ligája-győztes ETO csapatát, hogy együtt ünnepeljen a lányokkal.

A BL-sorozatot vereség nélkül záró együttes tagjai egyenként vonultak fel a színpadra, a sort a csapatkapitány Görbicz Anita, Danyi Gábor vezetőedző és dr. Bartha Csaba elnök zárta, akik elhozták és megmutatták az ünnepni összegyűlő tömegnek a Magyar Kupát, a Magyar Bajnoki serleget és a Bajnokok Ligája trófeát.
A lányoknak Borkai Zsolt köszöntő és köszönő szavai után meglepetést is bejelentett Győr polgármestere: Kollányi Zsuzsi érkezett a színpadra, és elénekelte a játékosok idei kedvencét, a Valahonnan című dalt. Naná, hogy Görbicz-mezben.
A csapatkapitányt egyébkent születésnapján is köszöntötték, aki a három kupánál szebb ajándékot aligha kaphatott volna.
Borkai Zsolt elmondta: „Ötödszörre is meghódítottátok Európát!”, majd a város ajándékait adta át az egész stábnak: virágcsokrok és ajándékcsomagok lepték el a színpadot.

Az est teljes beszámolója és sok sok kép itt: Gyorplusz