Buszváltozás

Az ÉNYKK Zrt. értesíti az utasokat, hogy 2017. április 30-án (vasárnap) 14.00 órától 2017. május 1-jén (hétfőn) 22.00 óráig a „Családi nap és majális Kiskúton” rendezvény miatti útlezárások következtében a 8-as jelzésű autóbuszok mindkét irányban terelőúton, a Tóth László utca elkerülésével közlekednek, ezért nem érintik a „Xantus János állatkert, műjégpálya” és az „AUDI Aréna Győr” megállóhelyeket, viszont megállnak a Nagysándor József utcában, a Stadion utca kereszteződésénél létesítésre kerülő ideiglenes megállóhelyen, valamint az „Ipar utca, ETO Park” megállóhelyen.