Buszváltozások

Az ÉNYKK Zrt. értesíti utasait, hogy a Kármelhegyi Boldogasszony búcsúünnepségéhez kapcsolódó körmenet miatt 2017. július 16-án (vasárnap) 18.00 és 18.45 óra között ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Győrben, a Bécsi kapu tér – Zechmeister utca – Virágpiac – Aradi vértanúk útja – Bécsi kapu tér útvonalon, ezért az 1, 1A, 8, 11, 14, 14B, 17, 17B, 19A jelzésű helyi autóbuszjáratok közlekedésében a fenti időszakban kisebb késések várhatók.

A Kossuth Lajos utcai felújítási munkálatok befejeződése miatt az 1, 1A jelzésű autóbuszjáratok 2017. július 17-én (hétfőn) reggel 8.00 órától kezdődően mindkét irányban újra eredeti útvonalukon, a Kossuth Lajos utca – Liget utca útvonalon közlekednek. A fentiek miatt az 1, 1A jelzésű autóbuszjáratok újra mindkét irányban érintik a Petőfi tér, zsinagóga – Kossuth Lajos utca, Kispiac – Budai Nagy Antal utca – Liget utca, Festő utca megállóhelyeket, azonban nem állnak meg a Radnóti Miklós utcában az Olimpiai Sportparknál, továbbá a Bercsényi ligetben létesített ideiglenes megállóhelyek a fenti időponttól kezdve megszűnnek.