Éjszakai járatok a nyárzáró koncert után

A „4 Évszak Fesztivál” nyárzáró koncertje után, 2015. augusztus 29-én, szombaton az önkormányzat díjmentes éjszakai különjáratokkal segíti a résztvevők hazajutását.

A buszok indulása:

Zechmeister utca, Bécsi kapu tér megállóhelyről:

• 901 jelzéssel 23.25 órakor Sziget – Újváros – Pinnyéd útvonalon;
  • 906 jelzéssel 23.25 órakor a 6-os autóbusz vonalán Sárásra, majd a 11-es útvonalán Bácsára.

Virágpiac megállóhelyről:

• 907 jelzéssel 23.25 órakor a Mester utcán, majd a 7-es autóbusz vonalán Szabadhegyre, a Templom utca után a 6-os autóbusz útvonalán Kismegyerre;
  • 917 jelzéssel 23.25 órakor a 17-es autóbusz vonalán Adyvároson keresztül a Zöld utcába.

Teleki László utca, színház megállóhelyről:

• 22A jelzéssel 23.25 órakor Marcalvárosba;
  • 922 jelzéssel 23.40 órakor* a 22-es autóbusz vonalán Marcalvároson keresztül Ménfőcsanakra, gyirmóti betéréssel;
  • 931 jelzéssel 23.25 órakor Gyárváros és Likócs érintésével Győrszentiván, Kálmán Imre útra (homoksori betéréssel).

* = az autóbusz a zsúfoltság és az esetleges utaslemaradás elkerülése érdekében kettőt fordul: 23.25 órakor hazaszállítja a Marcalvárosig utazókat, majd rögtön utána, legkorábban 23.40 órakor a Gyirmótig és Ménfőcsanakig utazókat is.

Az éjszakai járatok részletes menetrendje innen letölthető. A program esetleges csúszása esetén az autóbuszok is később indulnak, megvárva a tűzijáték végét!