Felhívás javaslattételre

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzat Közgyűlésének 11/2013. (II. 22.) önkormányzati rendelete alapján "Kitaibel Pál Környezetvédelmi Emlékérem” díj adományozható - évente legfeljebb egy elismerésre javasolt részére -, annak a természetes, jogi személynek vagy jogi személyiséggel nem rendelkező gazdasági társaságnak, aki vagy amely Győr város környezetvédelméért kimagasló munkát végez.

A díj odaítélésére javaslatot tehetnek: Győr MJV polgármestere, Győr MJV önkormányzati képviselői, győri székhelyű civil szervezet a legfőbb szerve döntése alapján, valamint párt győri szervezete.

Az indoklással alátámasztott írásos jelöléseket legkésőbb 2018. április 25-ig kell eljuttatni a Polgármesteri Hivatal Településfejlesztési Főosztályához Fűke Péter főosztályvezető részére.(9021 Győr, Városház tér 1.). A megadott határidőig a benyújtott javaslatoknak tartalmaznia kell az elismerésre javasolt személy nevét vagy megnevezését, születési vagy alapítási helyét, foglalkozását vagy tevékenységi körét. Az elismerésre javasolt életútjának, munkásságának, teljesítményének, tevékenységének ismertetését, valamint az elismerés megjelölését és részletes indokolását. A Díjat Győr Megyei Jogú Város polgármestere adományozza a Városstratégiai Bizottság javaslata alapján 2018. június 5-i Környezetvédelmi Világnap alkalmából rendezett ünnepségen.