Helyközi menetrendváltással összefüggő helyi változások december 10-től

Az ÉNYKK Zrt. értesíti utasait, hogy 2017. december 10-től (vasárnaptól) kezdődően a regionális autóbusz-menetrend változása miatt a következő változások lépnek életbe Győr helyi autóbusz-közlekedésében is.

10 Autóbusz-állomás – Víziváros – Bácsa, vámosszabadi elágazás vonal

• A 7005/36 sz. regionális járat változása miatt a helyi 10-es vonalon Bácsa, vámosszabadi elágazás megállóhelyről tanszünetben munkanapokon 13.01 óra helyett 5 perccel korábban, 12.56 órakor indul autóbuszjárat az autóbusz-állomás felé.
  • A 7005/66 sz. regionális járat változása miatt a helyi 10-es vonalon Bácsa, vámosszabadi elágazás megállóhelyről tanítási napokon 13.00 óra helyett 5 perccel korábban, 12.55 órakor indul autóbuszjárat az autóbusz-állomás felé.

27 Autóbusz-állomás – Szabadhegy – Fehérvári út 206. vonal

• A 7025/78 sz. regionális járat változása miatt a helyi 27-es vonalon a Fehérvári út 206. megállóhelyről tanítási napokon 8.28 óra helyett 32 perccel később, 9.00 órakor indul autóbuszjárat az autóbusz-állomás felé.

32 Autóbusz-állomás – Adyváros – Ménfőcsanak,  Hegyalja utca vonal

• A 7034/58 sz. regionális járat változása miatt a helyi 32-es vonalon Ménfőcsanak, Hegyalja utca, Újkút utca megállóhelyről munkanapokon (hétfőtől péntekig) 8.10 óra helyett 5 perccel korábban, 8.05 órakor indul autóbuszjárat az autóbusz-állomás felé.