Ismét ajándékokat gyűjtöttek a városházán

Már hagyomány, hogy a győri polgármesteri hivatal munkatársai ajándékokkal járulnak hozzá a rászorulók karácsonyához.

A Humánszolgáltatási Főosztály az idén gyermekjátékokat és édességet várt a hivatal és az intézmények dolgozóitól.

„Büszke vagyok kollégáimra, hogy az évekkel ezelőtt elkezdett akció mára már nélkülözhetetlen esemény a hivatal életében, hiszen minden évben nagyon sikeres a kezdeményezés, és jó látni, hogy mindenki segíteni akar.” – fogalmazott az átadáson Borkai Zsolt. A polgármester hozzátette, az idén is jó helyre kerülnek az ajándékok, hiszen szegény sorsú gyermekeknek igyekszünk szebbé tenni a karácsonyt a meglepetés csomagokkal.

Megközelítőleg 70 rászoruló gyermek részesült az önkormányzat jótékonysági akciójának adományaiból. A csomagokat négy bölcsődei központba, valamint három óvodába szállították ki a hivatal munkatársai.