Tájékoztatás melegvíz-szolgáltatás szüneteltetéséről

A GYŐR-SZOL Zrt. értesíti tisztelt ügyfeleit, hogy előre eltervezett karbantartási munkálatok miatt a melegvíz-szolgáltatás 2015. augusztus 4-én, kedden 00 órától 21 óráig Győr város egész területén szünetel.

A szolgáltatás szüneteletetésre a rendszerben működő, az év minden napján nyomás vagy feszültség alatt lévő műszaki berendezések évi egyszeri karbantartása miatt van szükség.

A GYŐR-SZOL Zrt. megköszöni ügyfeleinek megértését, türelmét.