Tájékoztató az ünnepi szolgáltatásokról és nyitva tartásokról

Hiba-és kárbejelentés, szolgáltatási hibabejelentő

Tel.: (96) 50-50-55

Hívható minden naptári napon 0-24 órában.

Ügyfélszolgálatok:

Április 19-én, április 20-án és április 21-én a GYŐR-SZOL Zrt. személyes ügyfélszolgálatai és a telefonos ügyfélszolgálat egységesen zárva lesznek.

Lakossági hulladékszállítás:

A részvénytársaság működési területén a lakossági hulladékszállítás Húsvétkor változatlanul működik.

A hulladékszállításban érintett szolgáltatási helyeken, a megszokottak szerint reggel 6 órára kérjük az ingatlan elé ürítésre kitenni a kukákat, mert érkezni fog a hulladékgyűjtő autó.

Hulladékudvarok:

A hulladékudvarok április 20-án és április 21-én egységesen zárva lesznek.

Győr – Parkolás

Jókai, Révai parkolóház

A Jókai és a Révai parkolóház Húsvétkor változatlan díjazással üzemel.

Győr – Utcai fizető parkolók

Április 19-én, április 20-án és április 21-én a győri fizető parkoló hálózat díjmentesen használható.

Győr – Vásárcsarnok

Április 18-án és április 19-én rendes nyitva tartás van érvényben. Április 20-án és április 21-én a győri vásárcsarnok zárva lesz.

Győr – Városréti piac

Április 19-én a Városréti piacon szokásos szombati piac lesz.

Győr – Sportingatlanok

Magyar Vilmos Uszoda

Karbantartás miatt zárva, nyitás április 22-én 13 órakor.

Barátság sportpark

Április 20-án nyitva. Április 21-én a Barátság sportparkban az épület, az öltözők és a labdarúgó pályák zárva lesznek. A park többi része – pl.: futópálya, szabadtéri erősítő gépek, játszótér – használható.

Győr - Köztemetők

A GYŐR-SZOL Zrt. üzemeltetésében lévő Szabadhegyi, Nádorvárosi, Révfalui, Újvárosi, Sugár úti, Templom úti, Malomsori és a Koroncói úti köztemetők Húsvétkor egységesen 7 és 20 óra között látogathatóak.