Tájékoztató szolgáltatásokról és nyitva tartásokról – Május 1.

Hiba-és kárbejelentés, szolgáltatási hibabejelentő

A GYŐR-SZOL Zrt. hiba-és kárbejelentő vonala a 96/50-50-55-ös telefonszámon minden naptári napon 0-24 órában hívható.

Ügyfélszolgálatok

Május 1-jén a GYŐR-SZOL Zrt. és a GYHG Nonprofit Kft. ügyfélszolgálati irodái zárva lesznek, a telefonos ügyfélszolgálat nem működik.

Parkolás - Győr

Jókai és Révai parkolóház, Dunakapu mélygarázs:

A Jókai és a Révai parkolóházban, valamint a Dunakapu mélygarázsban folyamatosan a szokásos, érvényben lévő díjakért lehet parkolni.

Utcai fizető parkolók

2016. május 1-jén Győrben a felszíni fizetőparkoló hálózat beállói díjfizetés nélkül vehetőek igénybe.

Vásárcsarnok

Május 1-jén a győri vásárcsarnok zárva tart.

Sportingatlanok

Május 1-jén a Magyar Vilmos uszoda és a Barátság Sportpark a rendes nyitva tartás szerint látogatható.

Győr – Köztemetők

A GYŐR-SZOL Zrt. üzemeltetésében lévő Szabadhegyi, Nádorvárosi, Révfalui, Újvárosi, Sugár úti, Templom úti, Malomsori és a Koroncói úti köztemetők május 1-jén egységesen 7 és 20 óra között lesznek nyitva.

A GYŐR-SZOL Zrt. szolgáltatásairól és nyitva tartásairól információ a www.gyorszol.hu weboldalon található.

Hulladékudvarok

A GYHG Nonprofit Kft. üzemeltetésében lévő hulladékudvarok május 1-jén egységesen zárva tartanak.

Hulladékszállítás

A GYHG Nonprofit Kft. hulladékszállítási működési területén a lakossági hulladékszállítás változatlanul, a Hulladéknaptárban meghirdetett módon működik.

A GYHG Nonprofit Kft. szolgáltatásairól és nyitva tartásairól információ a www.gyhg.hu weboldalon található.