Takács Tímea

Általános iskolai tanulmányait a ménfőcsanaki Petőfi Sándor iskolában, középfokú tanulmányaimat a Krúdy Gyula Középiskola kéttannyelvű, idegenforgalmi osztályában végeztem. A középiskola elvégzése után idegenvezetői és protokoll-ügyintézői képesítést szereztem. Felsőfokú tanulmányaimat a Széchenyi István Egyetemen folytattam, ahol Nemzetközi tanulmányok BA és Nemzetközi igazgatási BA szakokon alapszakos diplomát, majd Európai és nemzetközi igazgatás MA szakon mesterszakos diplomát szereztem. Jelenleg a Széchenyi István Egyetem Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskolájának vagyok PhD hallgatója. Német, angol és olasz nyelveken beszélek.

2002 óta vagyok tagja a Fidelitas győri csoportjának, 2007 óta a szervezet alelnökeként tevékenykedem.

2010 óta a 15. számú egyéni választókerület önkormányzati képviselőjeként a ménfőcsanakiak érdekeit képviselem a győri közgyűlésben. Önkormányzati tisztségemhez kapcsolódóan ellátom a Szociális, Egészségügyi és Lakásügyi Bizottság elnöki teendőit.

E-mail: takacs.timea@gyor-ph.hu

Honlap: www.takacstimea.hu