Zárva lesz a Magyar Vilmos uszoda

A Győr-Szol Zrt. tájékoztatja a sportolókat és a lakosságot, hogy előre tervezett módon július 6-ától hétfőtől július 12-ig vasárnapig zárva lesz a Magyar Vilmos uszoda.
Az egyhetes időszak alatt elvégzik az évente egyszer aktuális karbantartásokat, javításokat. A munka részeként többek között leengedik a medencéből a vizet, elvégzik a rendes takarításon felüli tisztításokat és ellenőrzik, rendbe teszik a vízi gépészeti berendezéseket. A létesítményt üzemeltető Győr-Szol Zrt. megköszöni az úszni szeretők türelmét, megértését.
A Magyar Vilmos uszoda leállása alatt az új uszoda, az Aqua Sportközpont látogatható.