Smart City kérdőív

"Kedves Győriek!

Győr városa a jövőben is folytatni kívánja a "smart city"-vé válás útját. A smart city egy olyan, a minőségi fejlődést előtérbe helyező települést jelent, ahol hangsúlyosan jelenik meg a "környezet-társadalom-gazdaság" aspektusainak együttes figyelembevétele, illetve ezzel párhuzamosan kiemelkedő szerep jut a technológiai fejlődés követésének, az információs technológia nyújtotta lehetőségek kihasználásának is.

Az alábbi kérdések egy komplex mutatószám-rendszer kidolgozásához nyújtanak információt. A kérdőív kitöltése kb. 10 percet vesz igénybe.

Közreműködő segítségüket köszönjük!"

A kérdőív kitöltéséhez kattintson az alábbi bannerre: