A Győri Automobil és Motor Club idei programja

1929 és 1939 között a Győri Automobil és Motor Club tömörítette egybe azokat, akik nem csupán közlekedési eszköznek tekintették jármuvüket.

Közös túrákat, versenyeket szerveztek, vendégelőadókat hallgattak, és rendszeres kapcsolatot ápoltak több hazai és számos külföldi autós-motoros klubbal.

Sajnos a háborút  követő évtizedek nem jelentettek megfelelő táptalajt a GYAMC feltámasztására.

Szerencsére a győri levéltárban számos dokumentum megmaradt a klub életével és tevékenységével kapcsolatban, melynek nyomán győri és Győr környéki veteránosok összefogásával 2005. szeptember 29-én újjáéledt a Győri Automobil és Motor Club Veteránjármu Egyesület.

További információk, és a klub idei gazdag programja itt olvasható:

Csatolás: