A KSH adatgyűjtést végez Győrben

A Központi Statisztikai Hivatal önkéntes adatszolgáltatáson alapuló lakossági adatfelvételeket hajt végre városunkban. Tudnivalók:

Fontos tudni, hogy az összeírási munkát a Statek Kft. igazolvánnyal ellátott kérdezői végzik! A mintavétel reprezentatív, a címek kijelölését véletlenszerű kiválasztással hajtják végre. A válaszadás nem kötelező, de a részvétellel a hiteles statisztikák előállításához járulhatunk hozzá.

A felvételek Országos Statisztikai Adatgyűjtési Program (OSAP) szerinti nyilvántartási száma és neve:

1106 Fogyasztói árösszeírás adatfelvétel

1108 Piaci felhozatal és árjelentés adatfelvétel

2153 Háztartási Költségvetési és Életkörülmények adatfelvétel

1539 Munkaerő felmérés adatfelvétel

1942 A lakosság utazási szokásai adatfelvétel

Az adatgyűjtéssel kapcsolatban bővebb felvilágosítás munkanapokon 8:00 és 16:00 óra között a 96/502-400-as telefonszámon kérhető (www.ksh.hu).