Aranypart I. szabad strand lezárása

A GYŐR-SZOL Zrt. felhívja a fürdőzni vágyók figyelmét, hogy 2014. augusztus 11-től a nem megfelelő vízminőség miatt fürdésre alkalmatlan az Aranypart I. szabad strand, ezért lezárásra került.

Bár fürödni nem szabad, a partszakasz pihenőparkként továbbra is alkalmas a szabadidő eltöltésére, napozásra.

Az ÁNTSZ a napokban újra mintát vesz a vízből, amennyiben a laboreredmények alapján fürdésre alkalmasnak nyilvánítja a víz minőségét, a GYŐR-SZOL Zrt. a szabad strandot újra megnyitja a fürdőzők részére.