BL: Hat gólos hátrányból a döntőért

Vasárnap délután két órakor rendezik a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágó mérkőzését a győri Magvassy csarnokban (Az m1 élőben közvetít). Bár Róth Kálmán csapata a kinti találkozón már kilenc gólos hátrányban is volt, a végére sikerült hat gólra visszajönni, így maradt esély a továbbjutásra.

A sikerhez azonban elengedhetetlen, hogy az első mérkőzésen szenzációsan teljesítő Görbicz Anita mellé felnőjenek a társak, és mindenki a tudása legjavát adja. Ha ez sikerül, akkor bejuthat a Bajnokok Ligája döntőjébe az ETO. Egy biztos, a csarnokban elsöprő ereju buzdítás várja majd a lányokat, a szurkolókon nem fog múlni.