Disnok eladók itt 1956

Győr Megyei Jogú Város Lengyel Nemzetiségi Önkormányzata és a szerző szeretettel meghívja Önt és Kedves Családját 2016. szeptember28-án, szerdán 16 órára Magyari Jenő Dezső „Disnok eladók itt 1956” című 1956-os eseményeket felidéző könyvének bemutatójára.

A megjelenteket köszönti: Kollár János a nemzetiségi önkormányzat elnöke

A könyvet bemutatja: Gosztola István előadóművész

A műből részleteket olvas fel: Szanyiné Csepregi Ilona és Orgona László előadóművészek

Helyszín: Polónia Pórium (Győr, Baross u. 29.)

A program látogatása ingyenes, a kötet megjelenését az „1956-os Emlékbizottság” támogatta.