Felújítják a Czuczor Gergely úti járdát – lezárják a parkolót

Felújítják a Czuczor Gergely utcának az Árpád út és Szent István út közötti, zsákutca szakaszán – az Okmányiroda oldalán lévő járda aszfaltburkolatát.

A munkálatok ideje alatt 2016. május 25-én, szerda reggeltől biztonsági okokból a járda melletti fizetőparkoló egy részét lezárják a forgalom elől. A belvárosi ügyintézés miatt fontos parkolótömb az érintett szakasz, ezért a győri Útkezelő Szervezet arra kéri az autósokat, hogy szerda reggeltől figyeljék a tiltó táblákat és a jobb oldali, tehát okmányirodai oldalt ne használják parkolásra. A tiltott helyen parkoló autókat elszállítják.