Forgalomkorlátozás a Szent László Napok idején

A Győri Rendőrkapitányság a Szent László Napok keretében megrendezésre kerülő, korhű jelmezben történő felvonulás idejére, 2019. június 29-én, 10:00 óra és 13:00 óra közti időben  a Városház tér, Aradi vértanúk útja, Árpád út, Teleki L. út, Bajcsy Zs. út, Aradi vértanúk útja, Virágpiac, Zechmeister út, Bécsi kapu tér, Káptalandomb, Dunakapu tér, Kossuth híd, Kálóczi tér, Vásárhelyi P. utca, Aranypart útszakaszt lezárja.

A fenti lezárt útszakaszon mindennemű jármű közlekedése tilos.