Hétfőtől lezárják a Pattantyús utcát Győrben

A Pattantyús utcát a József Attila úti csomópont közelében elhelyezkedő úttestbe épített rácsos folyóka balesetveszélyes állapota miatt teljes szélességben lezárják 2016.05.23-án 07:00 órától…

Máthé-Tóth Péter, a győri Útkezelő Szervezet szóvivője elmondta, a lezárás során a balesetveszélyes elemeket eltávolítják és új folyókákat építenek be. A lezárás várhatóan 1-2 hét időtartamot vesz igénybe. „Azonban már most szeretnénk jelezni, hogy a Pattantyús utcához hasonlóan lezárás várható hasonló okok miatt az Új utcában, az Isaszeg utcában és a Templom utcában is! Egyszerre, egy időben csak egy utca lezárását tervezzük!”

A mellékelt térképen jelöltük piros színnel az érintett utcákban várható teljes szélességű zárások helyét!