III. Diákjogi Szektor Konferencia Zebegényben

Jelentkezési határidő 2007. március 28. A részvétel minden érintett civil szervezetből 1-1 fő számára ingyenes.

Az IKF Alapítvány 2005 januárjában hirdette meg együttmuködési programját, amelybe az oktatás és az ifjúság területén muködő azon civil szervezeteket kívánja bevonni, amelyek a gyerekek, diákok, ifjúk közéleti felkészítésével, demokratikus értékrendjük fejlesztésével foglalkoznak és ily módon részesei a diákjogi szektornak.

A program részletes leírása, jelentkezési lap és a korábbi dokumentumok elérhetők, letölthetők a www.ikf.ngo.hu/konferencia.htm oldalról.