Lezárás a Bajcsy-Zsilinszky úton

A Belvárosban a Bajcsy-Zsilinszky út és Arrabona udvar sarkán beszakadt az úttest egy áruszállító kamion alatt. A teherautó egyik kereke szorult be a lyukba, a tűzoltók daru segítségével dolgoznak a jármű kiszabadításán.

A műszaki mentés miatt a Bajcsy- Zsilinszky útnak a Czuczor Gergely utca és Aradi Vértanúk útja közötti szakaszát 2019. november 11-én reggel lezárták a forgalom elől. A környéken nagy a torlódás. – közölte Máthé-Tóth Péter a győri Útkezelő Szervezet szóvivője.

A műszaki mentést követően az útzárat feloldották.