Parkolási információk a Győrkőcfesztivál idejére

A Győr-Szol Zrt. a városi utcai fizetőparkoló hálózat üzemeltetőjeként az alábbiakra hívja fel a figyelmet:

A korábbi évek tapasztalatai alapján várható, hogy  a Győrkőcfesztivál ideje alatt a Jókai parkolóház, a Dunakapu mélygarázs és a Petőfi híd alatti parkoló teltházzal üzemel majd, ezért a Révai parkolóház használatát (Kamara utca - Révai Miklós utca sarok), illetve a Bercsényi ligetben kialakított új parkolóhelyek igénybevételét javasoljuk.

Felhívjuk az autósok figyelmét, hogy az utcai fizetőparkoló hálózatban pénteki napon minden díjövezetben 18 óráig szükséges parkolási díjat fizetni, szombaton az I-es és II-es díjövezetben 8-14 óráig díjköteles a parkolás.