Parkoló lezárása az árhullám miatt

A GYŐR-SZOL Zrt. tájékoztatja a közlekedésben résztvevőket, hogy a Duna és mellékfolyóinak áradása miatt Győrben, a Petőfi híd alatti és melletti ingyenes parkolót az üzemeltető 2014. augusztus 1-jén 12 órakor lezárja. A szolgáltató kéri az ott parkoló járművek vezetőit, hogy minél előbb hagyják el a területet.

Parkolási alternatívaként a városi parkolóházakat, illetve a Városréti piac melletti ingyenes parkolót ajánlják.

Az árhullám levonulását és a szükséges takarítási munkálatok elvégzését követően a GYŐR-SZOL Zrt. a parkolót ismét megnyitja.