Sikeres volt a Kertünk - Udvarunk kiállítás

A Stadex Reklámiroda az idén 9. alkalommal rendezte meg a Kertünk - Udvarunk Virág és Kertészeti Kiállítás és Vásárt, az Adyvárosi Sportcentrumban április 13-15-én, mely ez évben első alkalommal az Ingatlan Expoval egészült ki.

A kiállítást több mint ötezer látogató kereste fel. A különböző színekben pompázó virágok éppúgy elkeltek, mint az udvar egyéb kiegészítői, a szalonnasütők, filagóriák, kerti bútorok. Az Ingatlan Expo képviselői hasznos tanácsokkal és hitelajánlatokkal látták el az érdeklődőket. – számolt be Németh Katalin irodavezető.