Szúnyoggyérítés - földön és levegőben

A Győr-Szol Zrt. – amennyiben nem szól közbe az időjárás – július 7-én, csütörtökön, július 8-án, pénteken és július 9-én, szombaton folytatja a légi kémiai szúnyoggyérítést Győrben, az alkonyati órákban. A három nap alatt a gyérítés a város egész területén, valamennyi városrészben, összességében több mint ötezer hektáron megtörténik.

A légi beavatkozást július 7-én, csütörtökön, július 8-án, pénteken és július 9-én, szombaton földi melegködös gyérítés egészíti ki a zöldterületeken, peremkerületekben, ártereken, parkokban. A szerkezet működése zajhatással jár, ezért a szolgáltató kéri a lakosság elnéző türelmét.