Tájékoztatás az ingyenes nyári étkeztetésről

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata 2015. június 29-től július 31-ig a Szabadhegyi Általános Iskolában, 2015. augusztus 3-tól augusztus 31-ig a Radnóti Miklós Általános Iskolában biztosítja az ingyenes étkezők ellátását.

Az ingyenes étkeztetést a nem önkormányzati működtetés alá tartozó iskolába járó győri lakcímmel rendelkező, rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülő gyerekek is igénybe vehetik. Az igényléshez szükséges RGYK-s határozatot 2015. június 16-tól a  II. Sz. Gazdasági Működtető Központban lehet leadni, továbbá ki kell tölteniük egy nyilatkozatot arról, hogy mely időszakra kérik az ingyenes étkeztetést.

A II. Sz. Gazdasági Működtető Központ elérhetősége: 9027 Győr, Vágóhíd út 4. Tel.:96/312-638

Bízunk benne, hogy az ingyenes étkeztetés lehetőségével sokan kívánnak élni!