Tájékoztató a házasságkötési naptárhoz

Az Anyakönyvi Hivatal az alábbi táblázat nyilvánossá tételével tájékoztatja azokat, akik 2019. évben a házasságkötő teremben, vagy Győr közigazgatási területén szeretnének házasságot kötni, hogy mely időpontok kerültek lefoglalásra. A megjelenő adatok tájékoztató jellegűek, azok folyamatosan változnak. Azt lefoglalni csak személyesen az anyakönyvvezető előtt lehet. Pontos információért forduljon az Anyakönyvi hivatalhoz a 96/517-024 telefonszámon, ahol az anyakönyvvezetők készséggel állnak szolgálatára.