Tájékoztató az „EDDA Művek” 2017. március 18-i ETO parki koncertjével kapcsolatban

Győr Megyei Jogú Város Jegyzője tájékoztatja az „EDDA Művek”  ETO Parkba (9027 Győr, Nagysándor J. u. 31.) 2017. március 18-án 19.00 órától 23.00 óráig tartandó alkalmi zenés-táncos rendezvényre jegyet vásárlókat, hogy a rendezvény szervezőjének az alkalmi zenés-táncos rendezvény megtartására vonatkozó kérelmét a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Győri Katasztrófavédelmi Kirendeltség, mint tűzvédelmi szakhatóság hozzájárulásának hiánya miatt elutasította.

Engedély hiányában a koncert nem tartható meg.