Újra nyílik a rakparti út

Hétfőn délután, 15:00 órától ismét korlátozás nélkül járható a Móricz Zsigmond alsó rakpart és a Kossuth híd.

Máthé-Tóth Péter a győri Útkezelő Szervezet szóvivője arról tájékoztatta portálunkat, hogy az árhullám levonulása, a vízszint csökkenése után a Győr-Szol Zrt. elvégezte a szükséges takarítási munkálatokat, így az útkezelő szervezet 2014. október 27-én délután három órakor újra megnyitja a forgalom számára a Móricz Zsigmond alsó rakparti utat, és ezzel egy időben a révfalui híd is korlátozásmentesen használhatóvá válik.