Városrész szolgálatáért díjakat adtak át

A májusi közgyűlés elején Borkai Zsolt polgármester adta át a Bácsa, Belváros, Marcalváros, Ménfőcsanak, Révfalu és Szabadhegy Szolgálatáért díjakat…

Dr. Oross István háziorvos több évtizedes, fáradhatatlan, magas színvonalú háziorvosi munkája elismeréseként vehette át a Bácsa Szolgálatáért díjat. Belváros Szolgálatáért elismerésben részesült Vikman Sándor hosszú évek óta végzett aktív közösségi munkájáért. Dr. Muzsay Géza házi gyermekorvos több évtizedes, példaértékű házi gyermekorvosi tevékenysége és magas színvonalú szakmai munkássága miatt kapta meg a Marcalváros Szolgálatáért díjat.

A Ménfőcsanak Szolgálatáért elismerést Kontra Józsefné tanárnőnek ítélték oda, aki több évtizedes, példaértékű pedagógiai munkájával érdemelte ki a díjat. Vargáné Lampert Andrea tanárnő a Révfalu Szolgálatáért díjat vehette át több évtizedes, magas színvonalú oktató-nevelő munkája elismeréseként, míg dr. Tatai Anna gyermekorvos több évtizedes, lelkiismeretes és példaértékű házi gyermekorvosi munkájáért kapta a Szabadhegy Szolgálatáért díjat. A közgyűlésen a kitüntetetteknek a városrészek önkormányzati képviselői gratuláltak.